TERAZZO
( TERACO, TERASO )


Terazzo (teraco, teraso) je směs cementové malty, barviv a ušlechtilých kamenných drtí nejlépe mramorových. S terazzem (teracem, terasem) se můžeme sejít např. u podlah, schodišť, soklových desek nebo také u spousty designových či zahradních prvků.

Jedná se o pevný materiál s vysokou odolností, dlouhou životností a snadnou údržbou. Tyto vlastnosti činí terazzo (teraco, teraso) vhodný do prostředí, kde dochází k velké zátěži materiálu (chodby, zimní zahrady, balkony nebo terasy). Lze jej uplatnit do interiéru i exteriéru.

    Výhodou je pestrá škála odstínů terazza (teraca, terasa) . Těch lze docílit výběrem různých barev, frakcí kamenných drtí, (barvením cementované malty) a možností různých povrchových úprav jako je hedvábný či vysoký lesk. Terazzo (teraco, teraso) můžeme kombinovat se sklem nebo kovem, přičemž nejkrásnější obrazce jsou tvořeny kombinací mozaiky skla, kamene a kovu. Tímto lze vytvořit velmi unikátní vzhled. 
    Naše společnost provádí na zakázku veškeré terazzářské práce. Terazzo můžeme zhotovit dvěma způsoby.

PODLAHY Z DLAŽBY

LITÉ TERAZZO ( TERACO, TERASO )

Velikost zrna mramorové drti je podřízena velikosti prostoru či plochy.

  •  větší plochy - hrubší zrnitost
  •  menší plochy - menší zrnitost

Betonová vrstva třídy B 30 je základ pro podklad terazzových povrchů.

Díky vlastní výrobě můžeme vyhovět přáním a požadavkům našeho zákazníka. Vyhovíme nejen ve struktuře, ale
i v nestandardním velkoformátovém provedení. Pro zpevnění velkoformátové dlažby používáme skelná vlákna nebo KARI sítě (u podlah z dlažby). Povrch si můžete zvolit broušený, leštěný nebo pískovaný.

NABÍZÍME I SLUŽBY POUZE JEDNOTLIVÝCH TECHNOLOGICKÝCH POSTUPŮ

LÍBÍ SE VÁM NAŠE PRÁCE?