SCHODY


Terazzové schodiště


Nabízíme služby Terazzových litých schodů a terazzových prefabrikovaných schodů. Neboť se vždy jedná o atypickou výrobu, je nutné se zákazníky prokonzultovat jejich přání a požadavky. Dále navrhneme možnou realizaci. Při správných podmínkách jsme schopni vyhovět rozměrem, tvarem i vzorem schodiště. Technologický postup terazzových schodů je stejný, jako při zhotovení terazzových podlah. Vlastnosti terazza si můžete přečíst zde.

Betonové schodiště

Schody z betonu mohou být jak v interiéru, tak i exteriéru. Mají vysokou odolnost vůči mechanickému poškození, povětrnostním podmínkám a jsou mrazuvzdorné. Je to pevná (robustní) konstrukce z prověřeného materiálu s dlouhou životností. V dnešní době je beton velice estetický a elegantní, nicméně nabízí širokou variabilitu obložení různými materiály (např. dlaždice, dřevo apod.).

Provádíme litá betonová schodiště na místě realizace nebo monolitická schodiště zhotovená na naší dílně. Rozměry, typ a tvar schodiště provedeme dle potřeb zákazníka, či navrhneme možnou realizaci i v netradičních rozměrech 
a tvaru. Poskytujeme povrchovou úpravu betonu, která má nejen mechanické vlastnosti, ale rovněž zřetelné designové vlastnosti. Povrch betonu můžeme vybrousit a vyleštit, dají se použít různé druhy impregnace. Těmi mohou být např. hydrofobní impregnace, penetrační, uzavírací či protiskluzová.  

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Rádi s Vámi prokonzultujeme konkrétní požadavky, možnosti realizace a připravíme cenovou nabídku.    

LÍBÍ SE VÁM NAŠE PRÁCE?