Naše nabídka

Teraco podlahy 

Teraco podlahy můžeme zhotovit jako klasické lité  nebo podlahy z dlažby. lité podlahy je velikost zrna mramorových drtí většinou podřízena velikosti prostoru, případně plochy. Větší plochy mohou být zhotoveny s hrubší zrnitostí, pro menší plochy je vhodné použít menší zrnitost. Podkladem pro teracové povrchy musí být vždy betonová vrstva zhotovená z betonu třídy B 30. U podlah z dlažby můžeme díky vlastní výrobě dlažby vyhovět nejen v požadované struktuře, ale i v nestandardním velkoformátovém provedení. Pro zpevnění takovéto velkoformátové dlažby  používáme skelná vlákna nebo KARI sítě. Povrch si můžete zvolit broušený, leštěný nebo pískovaný. 

Opravy a renovace teraca
Provádíme v dnešní době velmi žádané opravy a renovace veškerých teracových povrchů (schody, chodby, terasy). Realizujeme i zakázky drobného rozsahu. Neváhejte a kontaktujte nás, poradíme Vám a připravíme cenovou nabídku.
 
Betonové designové prvky a doplňky

Ve spolupráci s architekty a designéry jsme schopni vyrobit na zakázku unikátní designové prvky dle Vašich představ. Například umyvadla, stolky, zahradní kuchyně nebo kuchyňské desky - viz také naše fotogalerie

Leštěný beton a leštěné betonové podlahy

Technologie leštěných betonů je technologie, která se týká starých i nových betonových povrchů broušených ( leštěných ) do středních až vysokých lesků. Během broušeni a následovného leštění betonu také provádime chemické vytvrzení vrchní vrstvy betonu do hloubky (cca 1-3mm), která zaručí vyšší odolnost proti mechanickému poškození . Finální fáze zahrnuje uzavření betonového povrchu impregnací, která zabrání jakémukoli sprašování a výrazně sníží nasákavost daného leštěného betonového povrchu.

Kamenný koberec
Kamenný koberec je nenahraditelný při renovaci starých ploch, jako jsou staré betony, dlažby, asfalty, zámkové dlažby apod. ale lze z něj připravit i krásné nové plochy.Kamenný koberec lze aplikovat jak v interieru, tak i v exterieru. Kamenný koberec je směs přírodního kameniva a pojiva. Připravená směs je velice pevná s vynikající přilnavostí k podkladu, (který je nutno připravit) a je také zdravotně nezávadná. Použitá pojiva odebíráme od Českého výrobce se kterým máme vynikající zkušenosti.Výsledný produkt je tedy nejen dobře vypadající ale také velmi praktický.
 
Betonové pracovní desky a betonové kuchyně
Betonová pracovní deska je moderní, nevšední a především netradiční varianta řešení kuchyňského prostoru právě u vás doma i ve firemních prostorech. Díky naší prvotřídní technologii DESIGNCEM můžeme vyrobit betonovou pracovní desku nejvyšší kvality na míru podle vaších přání a představ. Proto můžeme nabídnout velké množství různých tvarů, barev a podob vaší betonové pracovní desky.